KONOPNÉ OLEJE

Prémiová kvalita | 100% PŘÍRODNÍCH SLOŽEK

KONOPNÉ OLEJE

Již dlouhá léta se pohybujeme na poli s konopnými produkty a to co nám na trhu chybělo byly konopné oleje formulované na konkrétní problémy. Naše snaha ve vývoji vlastních konopných olejů trvala skoro rok a záměrem bylo co nejvíce přiblížit užívání konopného oleje širší veřejnosti bez toho aniž by musela tápat jaký konopný olej si vybrat. Konopné oleje Forrest Hemp jsou námi navrhnuté tak, aby v synergii 100% PŘÍRODNÍCH SLOŽEK (flavonoidy, terpeny, fytokanabinoidy) dosáhly co nejlepších účinků na tělo i duši s velkým důrazem nejen na kvalitní složení jednotlivých složek, ale i samotnou chuť a vůni. Oleje obsahují za studena lisovaný BIO konopný olej bohatý na silné antioxidanty. Nosný olej je MCT, který je rychle vstřebatelný do organismu. Oleje obsahují námi vyvinutou kombinaci terpenů a kanabinoidů k dosažení lepšího synergického efektu, jsou vyráběny v Čechách v certifikované laboratoři a jejich složení je založené na již doložených vědeckých studiích pocházejících, od skutečných mistrů svého oboru, z Izraele. 

THC pro doplnění spektra je pod hranicí 0,1%.

Konopné oleje působí přímo na endokanabinoidní systém každého z nás (dále jen ECS). Tento klíčový systém je zapojen do všeho od nálady, přes bolest až k relaxaci, spánku až po neurologické funkce. ECS je u každého z nás aktivní, i přesto, že jste ještě nikdy neužívali konopné produkty. Více o ECS se můžete dozvědět zde v našem blogu.


ENERGIE

Tento konopný olej v sobě snoubí bdělost, soustředění a energii. Obsahuje konopné silice v dokonale vyváženém poměru tak, aby co nejefektivněji pomohl "dobít baterky". Ideální aroma pro zvýšenou fyzickou a nebo psychickou námahu. Komplexní recepturu doplňují terpeny citrusů a jehličňanů. Obsah 10ml.

KOUPIT


FOCUS

Jde na Vás únava a potřebujete se rychle začít soustředit? Tak tento olej je přímo pro Vás! Ať už v práci a nebo při jiné psychické / fyzické námaze Vám aroma tohoto oleje pomůže navodit stav bdělosti a soustředění. Námi pečlivě vybraná kombinace terpenů může pozitivně ovlivňovat nejen okysličení mozku, ale i paměť. Obsah 10ml.

KOUPIT


MENSTRUACE  

Myslíme i na problémy něžného pohlaví a proto jsme vyvinuli tento olej, který Vás provede nesnázemi premenstruačních a menstruačních symptomů. Vyvážený poměr konopných silic doplňuje EXTRAKT Z MEDUŇKY LÉKAŘSKÉ, jejíž aroma zmírňuje bolesti a napomáhá hormonální rovnováze. Tento olej je ideálním společníkem již pár dni před samotným cyklem a to ráno a večer, dopustit na jeho kvality však nedáte ani mimo dny Vašeho cyklu. Obsah 10ml. 

KOUPIT


MENOPAUZA 

Menopauza dokáže zasáhnout do života každé ženy, proto i zde jsme vyvinuli vyváženou recepturu oleje, který může pozitivně působit na ženu v době hormonálních změn. Vyvážený poměr konopných silic doplňuje EXTRAKT Z JETELE LUČNÍHO, jehož charakteristické aroma příznivě ovlivňuje ženské hormony a napomáhá hormonální rovnováze. Obsah 10ml.

KOUPIT


SPÁNEK 

Kvalitní spánek je jednou z nejdůležitějších věcí v našem životě. Ve spánku si nejen odpočineme, ale hlavně dochází k regeneraci celého těla. Tento konopný olej je formulován tak, aby napomáhal zlepšit přirozený spánek, relaxaci a podporoval tak celkovou regeneraci těla. Aby jste si vychutnali plný požitek z aroma tohoto oleje doporučujeme nevykonávat při jeho využití žádnou fyzickou ani psychickou námahu a omezit sledování obrazovek, protože záření z těchto přijímačů narušuje vylučování melatoninu. Obsah 10ml.

KOUPIT


STRES  

V dnešní uspěchané době se bohužel stres a stresové stavy staly součástí života mnohých z nás, a proto jsme hledali kombinaci, která by odrážela potřeby těchto náročných časů až jsme ji našli! Tento námi formulovaný konopný olej je inspirován snahou o zahnání úzkosti, pomoci tělu se zrelaxovat a uvolnit napnuté svaly. Tento olej je doplněn o energetizující a osvěžující terpen z jehličňanu. Obsah 10ml.

KOUPIT


WELLNESS 

Tento konopný olej je navržen tak, aby Vás osvěžil nejen po fyzické, ale i psychické námaze. Námi pečlivě vybraná kombinace terpenů vytváří opojné aroma, které pomáhá k absorbování kyslíku do kostí, svalů a tím prospívá k celkové regeneraci organismu. Obsah 10ml.

KOUPIT